Książka Księga zdrowia mózgu przydatnym kompendium wiedzy

książki

Książka Księga zdrowia mózgu jest dedykowana osobom, dla których ważne jest zdrowie, satysfakcja z życia oraz profilaktyka chorób. Autorzy wyżej wymienionej publikacji obalają wiele mitów, które obecnie funkcjonują w społeczeństwie. Twierdzą oni, że chorobom można zapobiec dzięki odpowiedniemu żywieniu oraz ćwiczeniom. Twierdzą oni również, że każdy człowiek ma wpływ na swoje zdrowie również na choroby neurodegradacyjne.

Jak poprawić swoją pamięć?

księga zdrowia mózgu

Książki Księga zdrowia mózgu dają skuteczną receptę na zdrowie umysłu. Co ważne, z uniwersalnych porad może skorzystać każda osoba, niezależnie od wieku oraz płci. W ramach informacji warto wiedzieć, że za jakość publikacji odpowiadają znani i cenieni autorzy New York Timesa, w tym wykwalifikowany i doświadczony specjalista neurolog. Autorzy w sposób jasny i całkowicie klarowny wyjaśniają w publikacji, dlaczego codzienne problemy z pamięcią są sygnałami, których nie powinno się bagatelizować. Co ważne, pokazują oni sytuacje, które nasuwają jeden wniosek: mózg jest przeciążony. Specjaliści proponują prosty program rozwiązywania problemów pamięciowych. Jest to doskonała profilaktyka przed chorobami neurodegradacyjnymi.

Ciekawa publikacja o tematyce zdrowia mózgu

Z wyżej wymienionej publikacji czytelnicy dowiedzą się, jaki wpływ na zdrowie ma żywność spożywana przez nas każdego dnia. Wskazują oni, że niewielka zmiana stylu życia oraz codzienna gimnastyce mózgu poprawiają ten organ. Gimnastyka mózgu opiera się na rozwiązywaniu ciekawych quizów oraz zagadek.