Droga do naszego pupila – GPS dla psa


W sytuacji kiedy czworonóg postanowi samodzielnie zwiedzić z pewnością wolimy o tym wiedzieć. Psi przyjaciele niestety nie są świadomi ogromnej ilości niebezpieczeństw, które czają się na każdym kroku.

W siną dal

GPS dla psa będzie zbawieniem dla właściciela, kiedy czworonóg nagle zniknie. Ulice pełne są całej masy dźwięków, które mogą rozpraszać psa. Nieznana okolica to także ogrom nieznanych psiakowi zapachów, które będą go na pewno interesowały. Zwierzęcy uciekinier może też napotkać na swojej drodze inne zwierzęta, które mogą zachować się agresywnie broniąc swojego terytorium. Wystraszony pies może zgubić trop do domu i nie umieć go odnaleźć. Lokalizator dla psa sprawi, że w razie takiej sytuacji to właściciel znajdzie drogę do niego.

Technicznie rzecz biorąc

Psi GPS to niewielka konstrukcja, którą doczepia się do obroży lub jest jej częścią. Zbudowany został w taki sposób, żeby nie przestał działać podczas kąpieli lub deszczu. Miejsce na kartę GSM sprawia, że wysyła sygnał niezależnie od miejsca w jakim się znajduje. Z wykorzystaniem odpowiednich aplikacji można nawet śledzić drogę, jaką przeszedł czworonóg.

Lokalizatory GPS dla psów nie sprawią, że nasi kudłaci przyjaciele przestaną chcieć zwiedzać nowe zakamarki bez naszej wiedzy. Dzięki takim urządzeniom można zawsze odnaleźć zgubę. Upartego psa, który ma dużo czasu na kombinowanie nad ucieczką nie sposób powstrzymać. W kwestii opiekunów jest jednak, żeby psiak bezpiecznie wrócił do swojego domu. Żyjąc ze zwierzakiem nigdy nie można się nudzić.