Reebok Classic Leather

junior reebok classic leather

Ponadczasowe i niestarzejące się buty firmy Reebok to obowiązkowa pozycja w szafie człowieka, lubiącego i kochającego buty. Nie powinno nas zdziwić, że zostały one zaprojektowane w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, a pomimo tego nadal mogą się podobać. Nawet dzisiaj, przeszło trzydzieści lat po premierze tego obuwia, można śmiało powiedzieć, że na nodze mam założone modne obuwie Reebok Classic Leather. Bo wiele rzeczy od dnia pierwszej prezentacji się zmieniło, jednak nie stosunek do tych butów.

Najmodniejsze buty Reebok Classic Leather hitem 2018 roku?

To standardowe pytanie każdej osoby, która dowie się, kiedy te buty projektowano. Czy rzeczywiście coś wymyślonego w latach 70/80 może być aktualne i dzisiaj? Odpowiedzieć można bez zająknięcia TAK. Te buty są nadal modne, bo ich fason jest ponadczasowy. Premiera miała miejsce w latach, gdy otaczała nas zewsząd skóra i zamsz. Reebok Classic Leather był zaprojektowany jako buty sportowe, do joggingu. Tak, patrząc na ich wygląd, trochę przyciężki, można się zastanawiać, w jaki sposób uprawia się biegi w takim obuwiu. I jest to nadspodziewanie przyjemne. Skóra butów kompletnie inaczej reaguje w trakcie biegu niż materiał, czy to naturalny czy sztuczny. Nieocenioną przewagą tego materiału jest jego wytrzymałość, bardzo przydatne w trakcie biegów w trudnym terenie. Umycie tego modelu buta nie przysparza dużych kłopotów, wystarczy wilgotna szmatka i już. Oczywiście, fani będą oburzeni, że ktoś w tym modelu uprawia jakikolwiek sport, jednak takie było ich projektowe przeznaczenie.

Najmodniejsze fasony butów Reebok Classic Leather także nie zmieniają się od lat. Można znaleźć kilka wersji kolorystycznych, zdarza się, że ktoś kupi model z wyższą cholewką, jednak osoby obeznane w temacie z daleka rozpoznają ten charakterystyczny kształt buta, który jest ponadczasowy.