Polskie biustonosze z koronką

Komfort noszenia biustonosza zależy od wielu czynników. Choć nie ulega wątpliwości, że właściwy dobór rozmiaru ma niebagatelne znaczenia, równie ważny jest materiał, z którego szyje się polskie biustonosze. Sprawdź, na jakie dzianiny warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Koronki czy bawełna?

Koronka od starożytności uznawana jest za materiał szlachetny i gustowny. Pojawiała się w grobowcach faraonów, na królewskich dowrach i na współczesnych wybiegach znanych kreatorów mody. Nic zatem dziwnego, że polskie biustonosze wykonane z koronki uchodzą za bielizne luksusową i ponadczasową. 

Kiedy warto założyć bieliznę z koronki?

Koronkowa bielizna świetnie sprawdzi się na różne ważne okazje. Doda pewności siebie i pozwoli poczuć się naprawdę niesamowicie. Polskie biustonosze z koronki wspaniale podkreślają kobiecość i tym samym gwarantują niepowtarzalne wrażenia estetyczne. Co więcej idealnie modelują sylwetkę, podkreślają jej atuty i jednocześnie świetnie tuszują niedoskonałości. 

Bawełna – alternatywa dla koronek

Choć koronki to znakomity wybór, nie zawsze sprawdza się na co dzień. W sytuacjach, kiedy liczy sie przede wszystkim wygoda warto wybrać polskie biustonosze wykonane z bawełny.  Jest to dzianina naturalna i ekologicznya który nie podrażnia skóry ani też nie uczula. Bielizna z bawełny zdaje również egzamin u kobiet prowadzących bardzo aktywny tryb życia. Na szczególną uwagę zasługują staniki bezszwowe, które nie tylko idealnie przylegają do skóry, ale również nie obcierają jej powierzchni i zapewniają komfort we wszystkich codziennych sytuacjach.