Centrum druku Kraków – szybka realizacja zleceń

centrum druku kraków

Wielką zaletą druku cyfrowego jest szeroki wybór podłoża drukarskiego. Drukarnia cyfrowa Kraków wykonuje wydruki na rożnych rodzajach papieru, co ma duże znaczenie przy zamówieniu produktów, takich jak: zaproszenia, dyplomy, wizytówki. Szeroką paletę kolorów pozwala na idealny efekt końcowy. Największą zaletą druku cyfrowego jest możliwość niemal do ostatniej chwili modyfikowania projektów graficznych przeznaczonych do druku.

Centrum druku Kraków – dla klientów indywidualnych oraz firm

centrum druku kraków

Drukarnie cyfrowe realizują zlecenia zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, sprawdź to tutaj. Zamówienia na druk plakatów, ulotek i wizytówek firmowych są realizowane w krótkim terminie oczekiwania. W drukarniach cyfrowych można złożyć zamówienie na personalizowany wydruk na karnety, zaproszenia, etykiety na płyty CD, pocztówki i wiele innych produktów. Ważnym obszarem działalności centrum jest druk wielkoformatowy.
Dla klientów firmowych drukarnie cyfrowe oferują profesjonalny wydruk banerów reklamowych w szerokiej gamie rozmiarów, zapewniając przy tym najwyższą rozdzielczość i nasycenie kolorystyczne.

Drukarnia cyfrowe gwarantują dla każdego klienta:

  • szybki przebieg procesu przygotowania i drukowania,
  • możliwość wprowadzenia zmian graficznych lub tekstowych na każdej
    odbitce,
  • wysoka jakość druku,
  • wydruk na różnych podłożach i gramaturach,
  • wykorzystanie szerokiej gamy kolorów
  • krótki termin realizacji zamówienia.