Tusz hp 652 – oryginał czy zamiennik?

Rodzajów tuszy do drukarek jest wiele. Niewłaściwe dobrane mogą sprawiać problemy, ale decydując się na oryginalne łatwo oszczędzić czas i pieniądze oraz uniknąć wielu problemów.

Tusze do drukarek – oryginały czy zamienniki?

Na rynku istnieje wiele rodzajów tuszu do drukarek. Często klient zastanawia się jaka jest różnica (poza oczywiście ceną) między oryginalnymi tuszami a ich zamiennikami. Oryginalne tusze mają zdecydowanie większą wydajność, posiadają nasycony kolor, nie brudzą papieru. Wyróżniają się wysoką jakością a wydruk jest bardzo estetyczny. Zamienniki tuszy często są słabej jakości. Wybór odpowiedniego tuszu zależy tak naprawdę od oczekiwań potencjalnego klienta. Na domowy użytek można stosować zamienniki. Natomiast do biura warto zainwestować w oryginalne produkty.

Tusz hp 652 – specyfikacja

Amerykańska firma Hp jest wiodąca na rynku informatycznym na całym świecie. Zajmuje się produkcją m.in. komputerów osobistych, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych oraz jest dostawca usług IT. W większości biur pracodawcy decydują się właśnie na produkty firmy hp. Jeśli chodzi o tusz, to bardzo popularny jest tusz hp 652. Wyróżnia się wysoką wydajnością – 360 stron, a koszt jednej strony kształtuje się na poziomie 15,27 groszy. Typ atramentu: pigmentowy. Oryginalne wkłady atramentowe tuszu hp 652 – zabezpieczone są przed podrabianiem. Dodatkowo, wyposażone są w funkcję informowania o niskim poziomie atramentu. Dzięki tej funkcji istnieje gwarancja bezproblemowego działania oraz spójnych rezultatów. Należy pamiętać o zakresie temperatur podczas eksploatacji tuszu hp 652: 15–32°C.