Trampki Chuck Taylor All Star

Trampki Converse Chuck Taylor All Star OX silver

Zawsze warto, by obuwie uzewnętrzniało nasze upodobania, oraz było dopasowane do każdej stylizacji. Najmodniejsze modele trampek damskich Converse, są od lat na piedestale wśród trendów, wobec czego sprawdzą się na co dzień, od święta, i przy każdej innej sytuacji.

Szczególny fason

Trampki Converse Chuck Taylor All Star wyróżniają się przede wszystkim przyjemną dla stóp budową. Można postawić na trampki z cholewką:
– poniżej kostki,
– za kostkę.
Każde z nich wykonane są z wysokiej jakości materiału tekstylnego, oraz posiadają gumowane podeszwy, z bieżnikiem i typowymi wycięciami, co zapewnia doskonałą przyczepność na różnym terenie.
Z kolei sznurowadła zezwolą na idealne dopasowanie i regulację do każdej stopy.

Dowolność kolorystyczna

Klasykiem są tutaj damskie trampki Converse Chuck Taylor All Star białe lub czarne. W ofertach nie brakuje także innych odcieni, m.in. różu, beżu, żółtego, czerwonego. Modelami, które są zarazem bardzo oryginalne, są fasony posiadające określony print, np. liście, gwiazdki. Każda z Pań może zatem wybrać dowolną parę lub kilka par, by móc szaleć ze swoim strojem.

Zawsze na topie

Ten typ trampek można założyć wszędzie – nawet na swój własny ślub. To obuwie, które pozwoli na poczucie lekkości chodzenia. Materiał przepuszcza powietrze, wobec czego mamy pełen relaks, o każdej porze dnia i nocy. Co więcej jeśli nie chcemy się rozstawać z trampkami Converse Chuck Taylor All Star na jesień czy zimę, to można wybrać wersje z ociepleniem. Pełna gama jest zawsze do wyboru i długo nie zejdzie z półek. To znakomitość i tradycja od pokoleń, która nie jednej kobiecie skradła serce, i została na zawsze w garderobie. Wybór tego modelu jest rewelacyjnym wyborem, gdy chcemy czuć się komfortowo, bez zbędnego ucisku w stopach, czy też jakiegokolwiek ograniczania ruchów. Odczujemy w nich luz i swobodę pełną parą.