Pończochy samonośne świetna alternatywa dla rajstop

pończochy samonośne

Coraz częściej można zauważyć, że rajstopy odchodzą w zapomnienie. Kobiety jednak zdecydowanie częściej używają jakiejś alternatywy dla nich wiedząc, że nie prezentują się zbyt dobrze przy obcisłych sukienkach.

pończochy samonośnePończochy samonośne – idealne rozwiązanie

Pończochy te samonośne są świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli chodzi o zakładanie ich w przypadku bardzo obcisłych ubrań. Okazuje się mianowicie, że pięknie się prezentują na nogach i tak naprawdę są praktycznie niewidoczne, sprawdź je na Gorteks. Przy tym pończochy tego typu nie należą wcale do drogich produktów.

Wybierz kolor

Istotnym elementem pończoch samonośnych jest przede wszystkim ich kolor. Kobiety bardzo często popełniają błąd tego typu, że tak naprawdę decydują się na kolor, który jest zdecydowanie za ciemny w stosunku do tego co prezentuje ich ciało. Okazuje się później, że nogi są ciemniejsze nawet o 4-5 tonów, a to nie wygląda niestety dobrze. Trzeba zwrócić uwagę na to, że tak naprawdę pończochy powinny być dobierane, tak aby ich kolor był tylko ton ciemniejszy od samej skóry. Tylko takie pończochy będą się dobrze prezentować przy każdej kreacji.

Pończochy samonośne są dobrym rozwiązaniem dla każdej kobiety, jeżeli tylko są one dobrze dobrane. Oznacza to, że tak naprawdę musi być dobrze dobrany rozmiar a zaraz potem również kolor. Dopierając w ten sposób pończochy ma się pewność, że będzie się dobrze wyglądać, a do tego jeszcze wszystko będzie ładnie się prezentować.