Jak optycznie wysmuklić sylwetkę?


[gorset] Jak optycznie wysmuklić sylwetkę?
Mało która kobieta może poszczycić się idealną figurą. Na szczęście istnieją bardzo proste sztuczki, które pozwolą nam łatwo ukryć wady i wyeksponować zalety naszej sylwetki.

Dobra bielizna to podstawa?

Odpowiednio dopasowany gorset czy biustonosz pomoże nam pięknie wyeksponować nasze piersi. Dodatkowo sprawi, że talia automatycznie wyda się dużo smuklejsza niż w rzeczywistości, a my uzyskamy wymarzoną sylwetkę klepsydry. Idealny gorset nie może być zbyt luźny, wtedy najzwyczajniej w świecie nie będzie spełniał swojej roli. Natomiast zbyt ciasna bielizna zamiast wyszczuplić wyeksponuje mankamenty naszego ciała. Każda, nawet najmniejsza fałdka będzie jeszcze bardziej widoczna.

Jak wybrać rozmiar gorsetu da siebie?

Jeżeli nigdy wcześniej nie miałyśmy do czynienia z tego typu bielizną to możemy mieć spory problem z wybraniem odpowiedniego rozmiaru i modelu. W takim przypadku warto udać się do dobrego sklepu z bielizną bądź umówić się na konsultację z doświadczoną brafiterką. Jeśli zdecydujemy się na zakupy w internecie to zwracajmy zdecydowanie większą uwagę na wymiary niż na rozmiar. Każda firma bieliźniarska ma swoją własna rozmiarówkę.

Czy noszenie gorsetu może być szkodliwe dla naszego zdrowia?

Oczywiście, że nie pod warunkiem, że zachowany zdrowy rozsądek.Współcześnie mało która kobieta nosi ten rodzaj bielizny na co dzień. Dodatkowo warto zaznaczyć, że nowoczesne gorsety są zdecydowanie wygodniejsze od tych, które nosiły nasze prababki.