Dysperbit DN

dysperbit dn

Dobrym izolatorem przeciwwilgociowym, znakomicie zastępującym smołę jest półpłynna masa asfaltowo-kauczukowa, występująca pod nazwą DYSPERBIT Cena preparatu to kilkadziesiąt złotych za 20 kilogramowe opakowanie.

Izolowanie budynku od wilgoci jest sprawą nadrzędną w momencie stawiania fundamentów, więc użycie izolatora w postaci gęstej, półpłynnej masy DYSPERBIT będzie skutecznym i nowoczesnym rozwiązaniem.

Sposób użycia preparatu

dysperbit dnMasa asfaltowo-kauczukowa, nadaje się do zabezpieczania powierzchni pionowych i poziomych. Nakłada się ją pacą lub szerokim pędzlem na czystą powierzchnię, dokładnie pokrywając wszystkie nierówności. Pierwsza warstwa powinna mieć grubość ok jednego milimetra. Po zastygnięciu, należy całą powierzchnię pokryć ponownie taką samą ilością preparatu. Ilość zastosowanych warstw zależy od stopnia wilgotności na jaki narażona jest powierzchnia.

DYSPERBIT jest izolatorem dla każdej dostępnej płaszczyzny, równie skutecznie ochroni i uszczelni pokrycie dachowe, kryte papą.

Preparat znajduje zastosowanie również w:
– pokryciach dachowych, bezspoinowych,
– pionowych i poziomych izolacjach fundamentów ścian i innych elementów budynków
– wykonywaniu powłok ochronnych i antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych,
– izolacjach ścian i podłóg w łazienkach, pralniach, garażach itp.

Właściwości
DYSPERBIT, w przeciwieństwie do smoły, którą podczas pokrywania powierzchni trzeba podgrzać, jest sprzedawany w postaci gotowej do użycia, po dokładnym wymieszaniu.

To znakomity izolator,  wyprodukowany na bazie asfaltów ponaftowych zawierający domieszkę syntetycznego kauczuk

DYSPERBIT posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży, może być nakładany na wilgotną powierzchnię, jest wodochronny i odporny na warunki atmosferyczne.