Ceresit CR 65


Uszczelnienie i zabezpieczenie budowli oraz jej elementów to gwarancja uzyskania bezpiecznego domostwa. Warto jest zdecydować się jedynie na najwyższej jakości zaprawę cementową, aby nie wydarzyły się nieoczekiwane zbiegi okoliczności. Ceresit CR 65 idealnie sprawdzi się nawet w bardzo wymagających warunkach.

Zaprawa murarska do stosowania wszędzie

Powłoka Ceresit CR 65 idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne zabezpieczenie przed przenikaniem wilgoci. Wodoszczelność idzie tutaj w parze z paroprzepuszczalnością, a więc nie wytworzy się grzyb. Idealnie sprawdza się wewnątrz zbiorników wodnych (a więc basenów), w których słup wody nie przekracza 5 metrów. Nie posiada szeroko pojętej chemii w swoim składzie, dzięki czemu zdaje egzamin w przypadku zbiorników na wodę pitną.

Cena Ceresit CR 65 jest również idealnym kompromisem, dzięki czemu nie trzeba wydawać wysokich sum pieniężnych. Prostota w kładzeniu oraz konsystencja sprawiają, że każdy poradzi sobie jak wykwalifikowany murarz. Na uwagę dodatkowo zasługuje fakt, iż dobrze chroni powierzchnię przez czynnikiem czasu. Raz stosując ją, można być spokojnym więc o przyszłość konkretnej budowli. Nieprzemakalność jest tutaj sporą zaletą, bowiem w przypadku innych rozwiązań bardzo często właśnie wilgoć przyczynia się do popękania powierzchni.