Venoforton


Z problemami krążenia zmaga się obecnie coraz większa liczba osób, na co wpływ ma przede wszystkim siedzący tryb życia. Czy można coś na to poradzić? Wystarczy sięgnąć po odpowiednie zioła, które z pewnością okażą się bardzo pomocne. W co zatem warto się zaopatrzyć?

Owoc kasztanowca

Roślina ta zawiera w swoim składzie substancje, które pomagają opóźnić krzepnięcie krwi, a także zmniejszyć jej lepkość. Dzięki temu w naczyniach nie dochodzi do powstawania zakrzepów, w efekcie czego ulega poprawie krążenie, a także znika uczucie zimna.

Miłorząb japoński
Wyciąg z tej rośliny pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne, a także poprawia krążenie krwi w mózgu. Dzięki wyciągowi z miłorzębu dochodzi również do eliminacji zawrotów głowy, jednak najważniejsze jest to, iż mija uczucie zimnych stóp i dłoni.

Głóg
Głóg pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne, dzięki czemu ulega poprawie praca układu krążenia. Warto również wiedzieć o tym, iż kwiatostan tej rośliny wpływa bardzo dobrze na pracę serca.

Mieszanka ziół
Wszystkie wymienione powyżej substancje wchodzą w skład mieszanki venoforton, która polecana jest w przypadku problemów z krążeniem. Regularne stosowanie venofortonu pomaga nie tylko poprawić krążenie krwi, ale również wzmacnia pamięć, zwiększa koncentrację umysłową, a także pomaga pozbyć się szumów usznych.