Synocrom Forte


Medycyna dwudziestego pierwszego wieku, obfituje w wiele nowoczesnych specyfików. Jednym z nich jest kwas hialuronowy, najczęściej stosowany w medycynie estetycznej, ale również w okulistyce czy ortopedii.

Kwas hialuronowy jest organicznym związkiem chemicznym, występującym naturalnie we wszystkich żywych organizmach. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody, którą organizm pobiera z zewnątrz. Dzięki temu skóra jest sprężysta i jędrna, a stawy działają jak dobrze naoliwiony mechanizm. Jednak te właściwości odnoszą się do młodego wieku, w późniejszym, kwas hialuronowy zaczyna zanikać, na skórze powstają zmarszczki, a „maziowatość” stawów drastycznie spada.

Choroby zwyrodnieniowe stawów, bóle pooperacyjne czy też leczenie w uszkodzeniu na przykład łąkotki, wymagają zastosowania specjalnych środków, które znacznie poprawią chorym komfort życia. Jednym z takich preparatów jest Synocrom Forte.

Preparat Synocrom Forte, ma postać szklanych strzykawko-ampułek do wstrzykiwania bezpośrednio w chore miejsce. Jego zadaniem jest związanie wody i poniekąd zamianę jej w „organiczne mazidło”, które ułatwi stawom powrót do sprawności, a także wyraźnie zmniejszy ból.

Zabieg musi być co jakiś czas powtarzany, ponieważ lek nie ma właściwości naprawczych, a jedynie wspomagające terapię.

Synocrom Forte jest bezpiecznym i sterylnym preparatem, zawiera wysoką dawkę kwasu hialuronowego. Wstrzykiwany jest tylko ze wskazań lekarskich, i pod jego nadzorem co zapewnia stuprocentową gwarancję jałowości i bezpieczeństwa podczas iniekcji, a pacjenci poddani temu zabiegowi czują znaczną poprawę sprawności i funkcjonalności swojego ciała.