Odpowiednie identyfikatory i klipsy


Jednym z przykładów bardzo funkcjonalnego artykułu biurowego może być odpowiedni identyfikator. Czym jest dobry identyfikator? Jest to informacja o danej osobie, pozwala na szybkie znalezienie poszukiwanej osoby w trakcie jakiegoś eventu, jakiejś konferencji czy w trakcie pracy w danym biurze. Identyfikatory zapobiegają anonimowości. Bardzo często używa się je w biurach oraz coraz częściej w szkołach.

Jakie są identyfikatory?

Identyfikatory imienne (szukaj na durashop.pl) mogą być plastikowe, metalowe, samoprzylepne. Identyfikatory plastikowe dodatkowo zabezpieczane są w specjalnych holderach lub mają możliwość by przypiąć je specjalnym klipsem do ubrania albo zawiesić na smyczce, do której wcześniej można go przypiąć.

Na jaki identyfikator się zdecydować?

Na krótkotrwałe konferencje najlepiej może przydać się identyfikator samoprzylepny. Klej nie jest brudzący ani szkodliwy. W każdej chwili można odpiąć taki identyfikator nie niszcząc sobie ubrania.
Na eventy na świeżym powietrzu przydadzą się identyfikatory plastikowe lub schowane w specjalne kieszonki, które ochronią je prze złymi warunkami pogodowymi. Ponadto identyfikatory plastikowe są bardzo trwałe i można je z powodzeniem zastosować w biurach, hotelach czy szkołach. Identyfikatory można przykleić, przypiąć lub powiesić na smyczce. Smyczka może dodatkowo reklamować dane biuro, daną szkołę lub daną konferencję. Ponadto dostępne też są identyfikatory na magnes.